Publikováno

Brazilskou depilaci si mohou užít nejen ženy

Brazilskou depilaci si mohou užít nejen ženy

Pokud se bavíme o depilaci intimních partií, ve společnosti velmi často panuje obecná představa, že na něčem takovém si zakládají prakticky výhradně ženy. Čím jsou ale brazilské depilace ve světě rozšířenější, tím víc se naopak zjišťuje, v jak velké míře si je pochvalují i zástupci mužského pohlaví.

A nejde ani o žádnou specifickou skupinu mužů. Depilaci intimních partií si po celém světě v rovné míře užívají staří i mladí, gayové i heterosexuálové, muži liberální i konzervativní. Za rozšířením tohoto trendu u pánů přitom jistě stojí nejen jeho popularita u dam, ale zároveň i čím dál rozšířenější módní kultura depilace u známých sportovců či hollywoodských herců, kteří ukazují, že ani „pořádný chlap“ se za celkovou depilaci nemusí vůbec stydět.

Co se týče depilace intimních partií v našem studiu Sweet Epil, pro muže v tomto směru nabízíme hned několik výhodných balíčků. Pánové si u nás mohou vyzkoušet konkrétně Brazil Man sport pro depilaci podbřišku, Brazil Man pro podbřišek, třísla a intimní partie, a nakonec i balíček Brazil Hollywood Man, ve kterém jsou vedle všeho již zmíněného zahrnuty i vnitřní strany hýždí.

A jaké jsou konkrétní zkušenosti našich mužských zákazníků?

Michal, 26 let
Před rokem jsem poprvé podstoupil pánskou brazilskou depilaci ve Sweet Epil. Ze začátku jsem se lehce bál, ale to při příchodu do studia hnedka opadlo. Slečny jsou milé, práce je vždy rychle hotová a efekt skvělý. Konečně se nemusím doma trápit s žiletkou, vždy jsem byl všude pořezaný a po této depilaci je kůže naprosto hladká.

David, 32 let
Jsem vášnivý sportovec, proto jsem podstoupil brazilskou depilaci. Je to hygieničtější, míň se potím a nemám žádnou vyrážku. Konečně metoda i pro pány, která zato opravdu stojí! Nechávám si k tomu depilovat i hrudník, břicho a podpaží. Studio navštěvují i moji kamarádi a všichni jsou spokojeni. Každému vřele doporučuji. 

Tomáš, 44 let
Moje manželka navštěvuje studio Sweet Epil. Když jsem viděl, jak jí chloupky mizí, tak jsem se konečně nechal „ukecat“ a šel s ní. Lituji jen toho, že jsem to nezkusil dřív. Opravdová spokojenost i náš sexuální život se zlepšil. 😉 Ve studiu vládne přátelská a příjemná atmosféra. Slečny odvádějí svou práci naprosto profesionálně.