BRAZILSKÁ DEPILACE

Pravá brazilská depilace (nebo také „brazilka“ či „Brazil“) znamená kompletní odstranění chloupků v intimních partiích. Je vhodná pro ženy i pro muže.

V Evropě se pod pojmem brazilská depilace označují i takové varianty depilace, při kterých se v intimní oblasti ochlupení částečně ponechá.

V našem studiu provádíme brazilskou depilaci pomocí speciální cukrové pasty Sweet Epil. Tato speciálně vyvinutá cukrová pasta je velmi šetrná k pokožce a navíc obsahuje Aloe Vera, která ji zároveň regeneruje. Na rozdíl od často bolestivé depilace voskem je depilace pomocí cukrové pasty Sweet Epil maximálně šetrná a je proto ideální pro depilaci intimních partií.

Naše Epil Ladies jsou odborně vyškolené na odstraňování chloupků metodou Sweet Epil a mají vzdělání v oboru zdravotnictví a kosmetiky. Profesionalita, diskrétnost a úzká specializace našich Epil Ladies umožňuje zajistit nejvyšší možný komfort i při intimních úkonech, jako je brazilská depilace.

Pokud Vás zajímají bližší informace ohledně brazilské depilace Pro NI (také Pro Těhotné) nebo Pro NĚJ, níže naleznete odpovědi na nejčastější dotazy a také osobní zkušenosti s brazilskou depilací ve studiu Sweet Epil.

Brazilská depilace Pro NI

Brazilská depilace Pro NI

Brazilská depilace se zrodila v tropické Brazílii, kde bikiny zakrývají opravdu jen to nejnutnější. Postupně se rozšířila i do Evropy a stala se neodmyslitelnou součástí životního stylu mnoha žen.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY OHLEDNĚ “BRAZILKY” PRO DÁMY

CO ŘÍKAJÍ DÁMY O “BRAZILCE” VE STUDIU SWEET EPIL?

Laura, 24 let
Nejhorší bylo, že i když jsem si holila intimní partie každý den, tak byly stále vidět černé tečky počínajících chloupků. Navíc ty rostoucí chloupky nepříjemně píchaly a bylo to velmi nepříjemné. Po každodenním holení jsem měla pokožku strašně podrážděnou a chloupky mi zarůstaly. Vyzkoušela jsem brazilskou depilaci ve Sweet Epil a od té doby už tyhle problémy neřeším. Chloupky už mi skoro nerostou a pokožku mám krásně hebkou. Jsem nadšená, je to úplně jiný pocit než dřív. Žiletku už nikdy nevezmu do ruky..

Julie, 32 let
V minulosti jsem se neodvažovala jít na brazilskou depilaci, protože jsem se bála, že to hodně bolí a také jsem se velmi styděla. Chloupky jsem si holila každý den a čím více jsem je holila, tím tvrdší a hustší pak rostly. Když jsem se dozvěděla o specializovaném depilačním studiu, tak jsem se rozhodla, že to zkusím. Nebylo to nakonec vůbec tak hrozné, jak jsem si původně myslela. Díky profesionalitě ve studiu Sweet Epil mě stud rychle opustil. Není to ani tak bolestivé, jak jsem byla celou dobu přesvědčená. Pokožka je hned po depilaci krásně hladká a co na tom je úplně nejlepší, že i intimní zážitek s přítelem je díky dokonale hladké pokožce mnohem intenzivnější
.

Markéta, 38 let
Ve Sweet Epil jsem byla na své první brazilské depilaci. Bála jsem se do toho jít, ale zjistila jsem, že depilace cukrovou pastou vůbec nebolí. Slečna byla moc milá a pečlivá. Navíc to bylo strašně rychlé. Než jsem se nadála, měla jsem to za sebou. Trvalo to celé ani ne 20 minut včetně placení. Jsem opravdu moc spokojená a na brazilku chodím už pravidelně. Doporučila jsem Sweet Epil svým kamarádkám i své těhotné sestře a všechny jsou také nadmíru spokojené. Moc díky!

Tereza, 47 let
Dříve jsem se holila žiletkou a výsledek byl takový, že v citlivých místech jako jsou třísla jsem měla často pokožku velmi podrážděnou a zarudlou. Holila jsem se každý den, což mě nebavilo a hledala jsem jinou alternativu. Kamarádka mi řekla, že chodí na vosk a tak jsem to šla taky zkusit. Nechala jsem si udělat jenom podpaží a výsledek byl katastrofální. Měla jsem alergickou reakci, podpaží mi nateklo a strašně mě to bolelo. Na internetu jsem se pak dozvěděla o profesionálním depilačním studiu a tak jsem se rozhodla na depilaci zajít tam. Návštěva studia předčila mé očekávání. Celá procedura téměř bez bolesti a alergická reakce žádná. Na brazilku a depilaci i jiných partií chodím už výhradně jen do Sweet Epil a s výsledkem jsem maximálně spokojená.

Brazilská depilace Pro NĚJ

Brazilská depilace Pro NĚJ

Brazilská depilace (depilace intimních partií) už dávno není jen výsadou žen. Stále častěji se stává běžnou součástí péče o tělo mnoha mužů všech věkových kategorií.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY OHLEDNĚ PÁNSKÉ BRAZILSKÉ DEPILACE

NENALEZLI JSTE ZDE ODPOVĚĎ NA NĚJAKOU OTÁZKU OHLEDNĚ BRAZILSKÉ DEPILACE?

Napište nám nebo zavolejte, rádi Vám poradíme.

Brazilská depilace pro muže.

CO ŘÍKAJÍ PÁNOVÉ O BRAZILSKÉ DEPILACI VE STUDIU SWEET EPIL?

Michal, 26 let
Před rokem jsem poprvé podstoupil pánskou brazilskou depilaci ve Sweet Epil. Ze začátku jsem se lehce bál, ale to při příchodu do studia hnedka opadlo. Slečny jsou milé, práce je vždy rychle hotová a efekt skvělý. Konečně se nemusím doma trápit s žiletkou, vždy jsem byl všude pořezaný a po této depilaci je kůže naprosto hladká.

David, 32 let
Jsem vášnivý sportovec, proto jsem podstoupil brazilskou depilaci. Je to hygieničtější, míň se potím a nemám žádnou vyrážku. Konečně metoda i pro pány, která zato opravdu stojí! Nechávám si k tomu depilovat i hrudník, břicho a podpaží. Studio navštěvují i moji kamarádi a všichni jsou spokojeni. Každému vřele doporučuji. 

Jakub, 37 let
Dostal jsem od své přítelkyně k narozeninám voucher na Sweet Epil brazilskou depilaci. Nejdřív jsem tam nechtěl vůbec jít, styděl jsem se a nedokázal si představit, že se obnažuju před někým cizím. Přítelkyně mě ale přesvědčila, abych tam šel a stud překonal. Nakonec jsem to tedy absolvoval a musím říct, že je to fakt super. Vůbec mi to vlastně nepřišlo trapný, nebolelo to a bylo to hned hotový. Chodím tam teď pravidelně a mám minimálně na měsíc od holení pokoj. Přítelkyně je s výsledkem taky nadmíru spokojená!

Tomáš, 44 let
Moje manželka navštěvuje studio Sweet Epil. Když jsem viděl, jak jí chloupky mizí, tak jsem se konečně nechal „ukecat“ a šel s ní. Lituji jen toho, že jsem to nezkusil dřív. Opravdová spokojenost i náš sexuální život se zlepšil. Ve studiu vládne přátelská a příjemná atmosféra. Slečny odvádějí svou práci naprosto profesionálně.

Brazilská depilace Pro Těhotné

Díky šetrnosti metody Sweet Epil mohou brazilskou depilaci podstoupit i těhotné ženy, a to v jakémkoliv týdnu těhotenství.

Brazilská depilace pro těhotné

V průběhu těhotenství ženy podstupují mnohem častěji gynekologické prohlídky a pokud se pak chtějí také vyhnout holení v porodnici, je brazilská depilace ideální řešení.

Během těhotenství je holení díky zvětšujícímu se bříšku značně ztíženo a je tu i riziko poranění. Navíc výsledný efekt je jen krátkodobý. Brazilská depilace ve studiu Sweet Epil je prováděna proškoleným zdravotnickým personálem. Nastávající maminky se tedy nemusí ničeho obávat. Během odstraňování chloupků na intimních partiích se na bříško vůbec netlačí a celá procedura je velmi šetrná.

Po porodu nemají maminky kromě péče o miminko čas na nic dalšího. Proto si nastávající maminky nechávají často před porodem kromě brazilské depilace depilovat také další partie (např. nohy, podpaží, obočí) a mají pak minimálně na měsíc vyřešené starosti s nadbytečnými chloupky. Přehled všech možností depilace naleznete v Ceníku Pro NI.

JAKÉ JSOU ZKUŠENOSTI MAMINEK S “BRAZILKOU” PRO TĚHOTNÉ?

Kristýna, 27 let
Jsem těhotná (21 týden) a  před 5 týdny jsem si nechala udělat Sweet Epil depilaci intimnich mist (brazilku) a zatím mi stále chloupky znovu nenarostly. Nemám pupínky, nebolelo to a navíc to nebylo zas tak drahé. Takže já v tom mám až do porodu jasno, jakmile chloupky dorostou, tak si je nechám znovu profesionálně odstranit v tomto depilačnim studiu, protože nechci, aby mě pak před porodem holili v nemocnici.

Edita, 35 let
Já jsem na Sweet Epil chodila obě svá těhotenství a doporučuji. Depilace mi vydržela vždy zhruba měsíc a chloupky mi krásně změkly a prořídly. Rozhodně se nebojte a depilaci v těhotenství podstupte. Je to nejlepší způsob, jak chloupky v těchto místech odstranit. V porodnici jsem tuto přípravu opravdu ocenila
.

BRAZILSKÁ DEPILACE: Zamilujte si dokonale hladké tělo bez chloupků

Časopis Marie Claire je z “brazilky Sweet Epil” nadšen.

Brazilská depilace a bezstarostná dovolená.

Určitě nám dáte za pravdu, že holení žiletkou bývá pěkná otrava. Navíc může způsobovat nepříjemné podráždění kůže, tvorbu pupínků a o zarůstání chloupků ani nemluvě. Ale tohle všechno už určitě moc dobře víte. Jestli tedy chcete mít letos na dovolené od chloupků na pár týdnů pokoj, vsaďte tentokrát po našem vzoru na brazilskou depilaci. Určitě nebudete litovat.“ 

Na stránkách lifestylového magazínu Marie Claire si můžete přečíst podrobný článek o tom, jaké dojmy si redaktorka Bára Cihlová odnesla z brazilské depilace ve studiu Sweet Epil. V článku je popsáno o co přesně se jedná, jak brazilka ve studiu Sweet Epil probíhá a jaké jsou její výhody oproti jiným depilačním metodám.

VAJACIAL / MANJACIAL

Trápí Vás zarůstající chloupky v oblasti intimních partií? Máme pro Vás řešení! Vyzkoušejte Sweet Epil Vajacial / Manjacial – NOVINKU v péči o pokožku intimních partií. Nyní za speciální PROMO CENU Brazil & Vajacial / Manjacial viz. Ceník.

SWEET EPIL VAJACIAL / MANJACIAL je pečující procedura, která řeší problém se zarůstajícími chloupky v oblasti intimních partií a zároveň pokožku regeneruje.

SWEET EPIL VAJACIAL / MANJACIAL

vhodné pro ženy ♀ (Vajacial) i muže ♂ (Manjacial)

komplexní pečující procedura v oblasti intimních partií

řešení problému se zarůstajícími chloupky

provádí se bezprostředně po brazilské depilaci

rejuvenace pokožky, obnova tvorby kolagenu, zvýšení elasticity

celková regenerace pokožky v oblasti intimních partií

vhodné i pro citlivou pokožku

SWEET EPIL VAJACIAL / MANJACIAL procedura zahrnuje:

  1. Vyčištění pokožky
  2. Napaření pokožky
  3. Odborné odstranění zarostlých chloupků
  4. Ošetření pokožky sérem pro prevenci zarůstání chloupků
  5. Aplikace bioherbální masky
  6. Fotonová terapie
  7. Bodové ošetření
  8. Aplikace zklidňujícího a regeneračního krému

Bioherbální maska obsahuje koncentrovanou bylinnou esenci, která díky speciální technologii proniká hluboko do podkožní vrstvy, kde se nachází jednotlivé folikuly (kořínky chloupků). Tato bylinná esence pak působí účinně jako prevence proti zarůstání chloupků. Díky speciálnímu složení je zároveň stimulována přirozená obnova kolagenu, což činí pokožku více elastickou a hebkou. Dochází k celkové regeneraci a rejuvenaci (omlazení) pokožky v oblasti intimních partií.

Aplikace bioherbální masky je podpořena fotonovou terapií, která má tyto efekty:

zvyšuje účinnost vstřebávání aktivních látek, které bioherbální maska obsahuje

podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, zvyšuje elasticitu pokožky

regeneruje a zjemňuje pokožku, anti-aging efekt

zlepšuje cirkulaci krve v podkožní tkáni

protizánětlivý efekt /antibakteriální účinky

sjednocuje tón pokožky a rozjasňuje ji

JAKÉ JSOU ZKUŠENOSTI KLIENTŮ SE SWEET EPIL VAJACIAL / MANJACIAL?

Sofie, 26 let
Vyzkoušela jsem novou proceduru Sweet Epil Vajacial a jsem z ní opravdu nadšená. Do studia chodím na brazilskou depilaci a nyní nabízejí toto nové ošetření po brazilské depilaci pro prevenci zarůstání chloupků a na omlazení pleti. Procedura byla celkově velmi příjemná, taková až relaxační a hlavně výsledek perfektní. Žádné zarostlé chloupky a pokožka je krásně heboučká. Teď už budu určitě absolvovat Brazilku vždy včetně Vajacialu. Rozhodně doporučuju tuto novou proceduru po brazilce vyzkoušet!

Honza 43 let
Již několik let chodím pravidelně do studia Sweet Epil na depilaci Brazil Hollywood Man a vždy odcházím nadmíru spokojený s výsledkem. Při poslední návštěvě mi dámy ve studiu nabídly možnost vyzkoušet jejich nové ošetření pro prevenci zarůstajících chloupků v intimních partiích. Jelikož s tím mám občas také problém, vyzkoušel jsem to a nelituji, ba naopak :-). Zbavil jsem se díky tomu i hluboko zarostlých chloupků a pokožka se krásně zregenerovala a zklidnila. Za mě tedy super a rozhodně tuto proceduru doporučuji všem jako další level po absolvování Brazilské depilace.