O NÁS

JSME TU PRO VÁS OD ROKU 2010

Už více než 14 let se staráme o Vaši dokonale hladkou pokožku bez chloupků. Jsme první specializované depilační studio v České republice. Tato úzká specializace zaručuje maximální profesionalitu. Na našem trhu působíme úspěšně již od roku 2010. V našem studiu nabízíme depilaci unikátní metodou Sweet Epil pomocí speciální cukrové pasty. Velmi nás těší dlouholetá přízeň Vás, našich věrných zákazníků. Díky Vaší spokojenosti a pozitivním ohlasům víme, že to co děláme, má smysl. Velmi si Vaší přízně vážíme a jsme rádi, že pro Vás můžeme i nadále zajišťovat ten úžasný pocit z dokonale hladké pokožky.

Jsme tu pro Vás od roku 2010

METODA SWEET EPIL

Depilační metoda Sweet Epil je založena na maximálně účinném mechanickém odstranění chloupků pomocí speciální cukrové pasty. Cukrová pasta Sweet Epil  se nejprve ohřeje ve vodní lázni na teplotu, která je srovnatelná s teplotou těla. Nemusíte se tedy obávat, že by vás pasta při kontaktu s pokožkou mohla popálit. Profesionálně vyškolená Epil Lady poté nanese cukrovou pastu na depilované partie. Pasta se nanáší proti směru růstu chloupků a díky tomu dokonale přilne ke všem chloupkům. Pasta se přichytává pouze na chloupky, nikoli na kůži, nenarušuje její integritu a je tak k pokožce maximálně šetrná. Chloupky jsou následně pomocí speciálních nanopásků odstraněny po směru růstu. Díky této technice se chloupky nepřetrhnou, pokožka není podrážděná a odstranění chloupků je téměř bezbolestné. O šetrnosti metody svědčí také hojné využití nastávajícími maminkami, zejména pak brazilská depilace Pro Těhotné.


CUKROVÁ PASTA SWEET EPIL

Cukrová pasta Sweet Epil byla vyvinuta na základě nejnovějších poznatků moderní biomedicíny a je založena na unikátním spojení jemnosti cukrové pasty a regeneračních účincích Aloe Vera. Sweet Epil cukrová pasta obsahuje 100 % přírodní ingredience bez chemických přísad a je hypoalergenní. Nedochází k podráždění pokožky a je proto vhodná i pro velmi citlivou pleť. Cukrová pasta Sweet Epil se přichytává pouze na chloupky, nikoli na kůži, nenarušuje její integritu (což se často stává u depilačního vosku) a je tak k pokožce dokonale šetrná. Díky obsahu Aloe Vera je pokožka zároveň regenerována. Sweet Epil cukrová pasta je tak jemná a šetrná, že je ideální i pro depilaci intimních partií, tzv. brazilskou depilaci.


ODBORNĚ VYŠKOLENÉ
EPIL LADIES

Naše Epil Ladies jsou odborně vyškolené na odstraňování chloupků metodou Sweet Epil a mají vzdělání v oboru zdravotnictví a kosmetiky. Epil Ladies se rekrutují také z řad studentek vyšších ročníků lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Každá Epil Lady nejprve absolvuje intenzivní školení, díky kterému je zaručena profesionální péče. Diskrétnost je u nás samozřejmostí, není proto nutné se ničeho obávat. Profesionalita, diskrétnost a úzká specializace našich Epil Ladies umožňují zajistit nejvyšší možný komfort i při intimních úkonech, jako je např. brazilská depilace Pro NI nebo brazilská depilace Pro NĚJ.


Rating: 5 out of 5.

Ilona Pilná

Jedinečné depilační studio v Praze, které můžu vřele doporučit. Navštěvují již několik let a vždy jsem byla spokojena s provedenými službami. Příjemný, profesionální personál, bezproblémové objednání, čistota, cena přiměřená kvalitě.

Rating: 5 out of 5.

David Poláček

Docházím k Vám pravidelně na brazilskou depilaci a jsem vždy spokojen. Slečny jsou profesionální.

Rating: 5 out of 5.

Karolína Staňková

Mohu pouze doporučit! Čisté prostředí, milý a zkušený personál, dobrá lokace. Byla to moje první zkušenost, ale zanechala výborný dojem. Určitě se vrátím. Vyzkoušejte 🙂