DEPILACE

Depilace ve specializovaném depilačním studiu Sweet Epil je založena na profesionálním odstranění chloupků pomocí speciální cukrové pasty Sweet Epil. Na rozdíl od často bolestivé depilace voskem je depilace pomocí cukrové pasty Sweet Epil maximálně šetrná a je proto vhodná i pro depilaci citlivých míst jako jsou intimní partie (tzv. brazilská depilace).

Výsledný efekt je okamžitý, pokožka je po depilaci hladká a bez podráždění. Hladká pokožka bez chloupků pak vydrží 4 – 6 týdnů. Chloupky při odstraňování metodou Sweet Epil postupně slábnou, nezarůstají a roste jich méně. Po čase pak chloupky mizí úplně.

Depilace Sweet Epil je vhodná pro ženy i pro muže.

Depilace metodou Sweet Epil

SWEET EPIL MÍSTO KAŽDODENNÍHO HOLENÍ

Při pravidelném holení žiletkou rostou chloupky hustší a pevnější a velmi často také zarůstají či iritují pokožku natolik, že je pak zarudlá, někdy až zanícená s bílými vřídky. Holení je nutné skoro každý den opakovat. Je to otrava a výsledek nevalný. Metodou  Sweet Epil jsou chloupky odstraněny i s kořínky, takže postupně slábnou a roste jich méně. Odborně vyškolená Epil Lady se postará o pečlivé a šetrné odstranění všech nežádoucích chloupků. Pokožka pak vydrží bez chloupků 4-6 týdnů. Speciální cukrová pasta s obsahem Aloe Vera působí antisepticky, nedochází tak k zanícení pórů a pokožka je zároveň regenerována. Je to velmi praktické a pohodlné řešení, jak se zbavit nežádoucích chloupků, navíc s dlouhodobým efektem.


OD HLAVY AŽ K PATĚ

Nabídka depilačního studia Sweet Epil zahrnuje odstranění nežádoucích chloupků na všech částech těla (podrobný přehled všech depilovaných partií naleznete v Ceníku Pro NI a Pro NĚJ). Šetrnost této metody umožňuje také odstraňování chloupků v obličeji a v nosních a ušních dírkách. Metoda Sweet Epil je tak jemná a šetrná, že je ideální i pro odstraňování chloupků v intimních partiích (brazilská depilace). Mezi nejčastěji využívané služby patří epilace v podpaží, tříslech, na nohou, rukou a v intimních partiích. Muži hojně využívají také epilaci zad, hrudníku, ramen a v poslední době stále oblíbenější pánskou brazilskou depilaci. Přehled všech možností depilace naleznete v našem Ceníku.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY OHLEDNĚ SWEET EPIL DEPILACE