Publikováno

5 hlavních výhod depilace cukrovou pastou Sweet Epil

5 hlavních výhod depilace cukrovou pastou Sweet Epil

O tom, co je to cukrová pasta Sweet Epil a jak probíhá depilace s jejím využitím, jsme psali už v jednom z našich starších článků. Dnes vám představíme 5 hlavních výhod, které právě tato depilační metoda nabízí.

1. Přírodní ingredience

Naše cukrová pasta je vyrobena kompletně z přírodních látek s výtažky Aloe Vera a tudíž neobsahuje žádné konzervanty, barviva ani jiné chemické přídavky. V cukrové pastě navíc nenajdete ani žádné alergeny, takže podráždění vaší pokožky po jejím použití prakticky nehrozí.

2. Šetrný způsob

Když se řekne depilace, spousta lidí si představí bolestivé strhávání chloupků. Depilace cukrovou pastou Sweet Epil je však velmi šetrná. Chloupky jsou pomocí speciální cukrové pasty nejprve z pokožky uvolněny a poté šetrně odstraněny. Tím, že jsou chloupky odstraňovány vždy po směru růstu, nedochází k poranění kůže. Výsledný efekt je okamžitý, pokožka je hladká a bez podráždění.

3. Nehrozí popálení

Jelikož je cukrovou pastu před aplikací třeba ohřát pouze na teplotu lidského těla, nehrozí, že by mohla vaši pokožku jakkoliv spálit nebo podráždit.

4. Dlouhotrvající efekt

Chloupky při odstranění metodou Sweet Epil postupně rostou pomaleji a slábnou, po čase mnohdy zmizí úplně.

5. Profesionalita

Naše studio je jediné specializované depilační studio v České republice. Zabýváme se výhradně depilací, a to pouze metodou Sweet Epil. Tato úzká specializace zaručuje maximální profesionalitu.

Zaujala vás depilační metoda s využitím cukrové pasty a chtěli byste ji vyzkoušet? Objednejte se u nás!