Publikováno

Připravte se na léto s šetrnou depilací od profesionálů

Připravte se na léto s šetrnou depilací od profesionálů

Blíží se léto a s ním i sezóna krátkých kalhot, ještě kratších sukní a zejména plavek. A právě z toho důvodu jsou konkrétně letní měsíce ideální příležitostí vyzkoušet si profesionální a šetrnou depilaci ve specializovaném depilačním studiu Sweet Epil na Praze 2.

Od hlavy až k patě

Depilační studio Sweet Epil Vám nabízí depilaci speciální cukrovou pastou s obsahem Aloe vera. V nabídce studia je depilace všech partií, např. depilace zad, ramen, hrudníku, hýždí, stehen, konkrétních částí obličeje či obličeje celého. Obzvlášť pro léto Vám doporučujeme brazilskou depilaci intimních partií, a to nejen pro dámy, ale i pro pány. A jelikož je toto téma společností často tabuizováno, tak jsme pro muže připravili seznam těch nejpalčivějších otázek, které by je před „brazilkou“ snad mohly napadnout.

Šetrně a (téměř) bezbolestně

Díky exkluzivnímu zaměření studia výhradně na epilace a také díky profesionalitě zaměstnanců je odstraňování chloupků pomocí metody Sweet Epil maximálně šetrné a téměř bezbolestné. Díky použití přírodní cukrové pasty s Aloe vera je celý proces šetrný k Vaší pokožce a proto je metoda Sweet Epil vhodná i pro citlivou pokožku a dokonce i pro těhotné ženy. Pokud stále nejste rozhodnutí, zda je depilace vhodná pro Vás či co konkrétního obnáší, na našem webu najdete řadu základních informací i obsáhlejších článků a novinek, které by měly zodpovědět všechny Vaše dotazy. Pokud byste si ale i tak něčím nebyli jistí, samozřejmě nás můžete kdykoliv kontaktovat.

Letní depilace jako dárek

Pokud byste možností letní depilace chtěli potěšit i někoho z Vašich blízkých, můžete si na našem e-shopu zakoupit speciální dárkový voucher, a to v několika cenových variantách nebo v podobě ušité na míru konkrétním depilacím z našeho ceníku.