Publikováno

Odpovědi na 10 nejčastějších dotazů ohledně depilace

Přemýšleli jste, že byste zašli na depilaci, ale honí se vám hlavou ještě nějaké otázky?

Zde naleznete odpovědi na 10 nejčastějších dotazů ohledně depilace:

1. Kam jít na depilaci?

Rozhodně doporučujeme svěřit se do rukou odborníků. Sweet Epil je jediné studio v ČR, které se specializuje výhradně na depilace cukrovou pastou. Depilaci provádějí odborně vyškolené Epil Ladies s dlouholetou praxí. Profesionalita, diskrétnost a úzká specializace umožňují zajistit při depilaci ve studiu Sweet Epil nejlepší výsledek a zároveň nejvyšší možný komfort. (Sweet Epil působí úspěšně na trhu již přes 11 let).

2. Jak dlouhé chloupky musím mít?

Pro efektivní depilaci metodou Sweet Epil je nezbytné, aby byly chloupky minimálně 0,5 cm dlouhé (tzn. cca 14 dnů je neholit). Již po první depilaci rostou chloupky méně a jsou slabší. Při další depilaci jsou pak velmi snadno uvolněny z pokožky.

3. Jak se mám připravit?

Zásadní je, aby délka chloupků byla min. 0,5 cm. Při obvyklé osobní hygieně pak nenanášejte na pokožku žádný kosmetický krém (1 den před a v den depilace). V případě depilace podpaží nepoužívejte v den depilace deodorant.

4. Bolí to?

Na rozdíl od ostatních metod dlouhodobého odstraňování chloupků je při Sweet Epil depilaci bolestivost minimální a tato metoda je pro svou šetrnost vhodná i pro nejcitlivější místa jako jsou intimní partie.

5. Jak dlouho depilace trvá?

Sweet Epil je velmi rychlá metoda depilace. Ve srovnání s jinými depilačními metodami může být čas depilace až o polovinu kratší. Záleží na konkrétní partii a také na tom jak jsou chloupky husté. Např. velmi oblíbená brazilská depilace trvá metodou Sweet Epil jen cca 20 minut.

6. Jak dlouho mi to vydrží?

Po depilaci vydrží pokožka bez chloupků zhruba 4-6 týdnů. Po první návštěvě Sweet Epil doporučujeme přijít za 3-4 týdny, aby byly odstraněny i chloupky, které se nacházely v jiné fázi růstu a tudíž nemohly být při první depilaci odstraněny. Další pravidelné návštěvy je pak vhodné opakovat jednou za 4-6 týdnů. Interval mezi dalšími depilacemi se následně prodlužuje a časem chloupky mizí úplně.

7. Chodí na Sweet Epil i muži?

Ano, metoda je pro svou šetrnost a rychlou regeneraci pokožky muži velmi oblíbena, zejména v oblasti zad, ramen a hrudníku. Hodně mužů si také oblíbilo depilaci intimních partií (brazilskou depilaci).

8. Může dojít k alergické reakci?

Sweet Epil pasta je vyrobena na čistě přírodní bázi, bez jakýchkoliv chemických přísad a je hypoalergenní. Takže k alergické reakci nedochází. Naopak díky obsahu Aloe Vera je pokožka zároveň regenerována.

9. Čeho se po depilaci vyvarovat?

24 hodin po depilaci se vyhněte sportu, opalování či soláriu, sauně a na depilované partie nepoužívejte žádné kosmetické přípravky.

10. Jak ošetřovat pokožku po depilaci?

Doporučujeme používat specializovanou kosmetiku určenou výhradně pro ošetření pokožky po depilaci. Ve studiu Sweet Epil nabízíme specializovanou kosmetickou řadu určenou pro péči o pleť po depilaci. Kosmetické produkty Sweet Epil jsou vyrobeny na základě nejnovějších vědeckých výzkumů a patří k nejkvalitnějším přípravkům na trhu.