Publikováno

Nejčastější dotazy ohledně pánské brazilské depilace

Nejčastější dotazy ohledně pánské brazilské depilace

O tom, že brazilskou depilaci si mohou užít nejen ženy, jsme psali už v našem minulém článku. Co je ale dobré vědět dopředu, pokud byste, jakožto zástupci mužského pohlaví, chtěli takovou depilaci skutečně podstoupit?

Jak se mám připravit?

Aby depilace byla efektivní, musí mít chloupky 0,5 cm, což obnáší zhruba 10 až 12 dní chloupky neholit. Při obvyklé osobní hygieně nenanášejte na pokožku žádný krém (2 dny před depilací).

Jak to probíhá?

Naši pánskou brazilskou depilaci metodou Sweet Epil dělají dvě Epil-ladies. Je to komfortnější, snadnější a rychlejší. Jedna Epil-lady trhá chloupky a druhá natahuje pokožku, aby nedošlo k jakémukoliv poranění a depilace byla provedena všude na 100 %.

Bolí depilace?

Naší metodou Sweet Epil je pánská brazilská depilace skoro bezbolestná. Naše proškolené Epil-ladies jsou zručné a do půl hodiny je vše hotovo. Ani nebudete vědět, že jste nějakou depilaci podstoupil. 

Jak dlouho mi to vydrží? 

Po třech týdnech začnou chloupky pomalu dorůstat, ale slábnou a postupně přestávají růst. Doporučujeme chodit každých 4 až 6 týdnů. Pro maximální efekt je vhodné chloupky mezi návštěvami neholit žiletkou.

Co když se mi dostaví erekce? 

Je to zcela lidské, přirozené a běžné. Naše profesionální Epil-ladies si dokáží poradit s každou situací. Nemusíte se ničeho bát. Jak to přišlo, tak to taky odejde, bez jakékoliv trapné situace.

Jaká je péče po depilaci a čemu se vyhnout? 

24 hodin po depilaci se vyhněte sportu, soláriu, sauně a na depilované partie nepoužívejte žádné kosmetické prostředky. Následující dny po depilaci doporučujeme používat specializovanou depilační kosmetiku Sweet Epil.