Publikováno

Odpovědi na nejčastější dotazy mužů ohledně depilace

Přemýšleli jste, že byste zašli na depilaci, ale honí se vám hlavou ještě nějaké otázky?

Zde naleznete odpovědi na nejčastější dotazy mužů ohledně depilace:

Chodí na depilaci i muži? Ano, Sweet Epil metoda je pro svou šetrnost a rychlou regeneraci pokožky muži velmi oblíbena, zejména v oblasti zad, ramen a hrudníku. Hodně mužů si také oblíbilo depilaci intimních partií (brazilskou depilaci).

Bolí to? Při Sweet Epil depilaci je bolestivost minimální (na rozdíl od ostatních metod dlouhodobého odstraňování chloupků). Pro svou šetrnost je vhodná i pro nejcitlivější místa jako jsou intimní partie.

Kam jít na depilaci? Určitě k odborníkům. Sweet Epil je jediné studio v ČR, které se specializuje výhradně na depilaci cukrovou pastou. Depilaci provádějí odborně vyškolené Epil Ladies s dlouholetou praxí. Profesionalita, diskrétnost a úzká specializace umožňují zajistit nejlepší výsledek.

Jak dlouho mi to vydrží? Po depilaci vydrží hladká pokožka bez chloupků zhruba 4-6 týdnů. (Interval mezi dalšími depilacemi se následně prodlužuje a časem chloupky většinou mizí úplně).

Jak se mám připravit? Žádná speciální příprava není nutná. Důležité je pouze to, aby délka chloupků byla minimálně 0,5 cm (tzn. cca 14 dnů před depilací je neholit). Při obvyklé osobní hygieně pak nenanášejte na pokožku žádný kosmetický krém (1 den před a v den depilace).