CZ / ENG

Depilace cukrovou pastou Sweet Epil

Depilace cukrovou pastou ve studiu Sweet Epil  je založena na maximálně účinném mechanickém odstranění chloupků pomocí Sweet Epil. Cukrová pasta je vyrobena z přírodních látek s výtažky Aloe Vera bez jakýchkoli chemických přídavků, jako jsou barviva nebo konzervanty. Neobsahuje také alergeny, a proto je tento druh depilace vhodný pro každý typ pokožky. Cukrová pasta není pro kůži tak invazivní jako například depilační vosk, a proto se nemusíte bát poškození živých buněk na depilovaných místech.

Jak probíhá depilace cukrovou pastou

Cukrová pasta Sweet Epil  se nejprve ohřeje ve vodní lázni na teplotu, která je srovnatelná s teplotou těla. Nemusíte se tedy bát, že by vás pasta při kontaktu s pokožkou nějak pálila. Profesionálně vyškolená Epil-lady poté nanese cukrovou pastu na depilované místo. Nanášení probíhá vždy proti směru růstu chloupků, aby se zajistilo, že pasta přilne dokonale na všechny chloupky. Následná depilace však již probíhá po směru růstu chloupků. Tím je zajištěno jednak to, že se chloupky nepřetrhnou, ale také, že pokožka není mechanicky poškozena a samotná depilace cukrovou pastou není tak bolestivá. Díky tomu lze touto metodou odstraňovat chloupky i z citlivých míst jako je například obličej nebo intimní místa.

Výsledný efekt je okamžitý a vydrží až 6 týdnů, pokožka je hladká a bez podráždění. Chloupky při odstranění Sweet Epil metodou postupně slábnou a nezarůstají. Opakovaným depilováním chloupky po čase mizí úplně.

Nejste ještě rozhodnuti?

Nejste si stále jisti, zda je depilace cukrovou pastou vhodná i pro vás? Přečtěte si zkušenosti s depilací od našich zákaznic a zákazníků nebo si přečtěte odpovědi na nejčastější dotazy ohledně depilace. Pokud jste již pro odstranění chloupků rozhodnuti, rádi vás uvidíme v našem salonu Sweet Epil . Můžete se objednat nebo přijít i bez objednávky!

 

Otevřeno:
Po - Ne 9.00 - 21.00 hod.
I bez předchozího objednání

Sweet Epil
Vyšehradská 31, Praha 2 - Nové Město
+420 224 91 05 99, +420 774 67 00 67

Sweet Epil