CZ / ENG

Její Sweet Epil

Nabídka depilačního studia Sweet Epil   zahrnuje odstranění nežádoucích chloupků v podpaží, tříslech, na nohou, rukou a v intimních partiích speciální metodou Sweet Epil. Šetrnost této metody umožňuje i odstraňování chloupků v obličeji, nad horním rtem a modelaci obočí.

Profesionálně vyškolená Epil-lady pomocí cukrové pasty Sweet Epil  chloupky nejprve z pokožky uvolní a poté je šetrným způsobem odstraní. Tím, že jsou chloupky odstraňovány vždy po směru růstu, nedochází k poranění kůže. Výsledný efekt je okamžitý, pokožka je hladká a bez podráždění. Chloupky při odstranění  Sweet Epil  metodou postupně slábnou a nezarůstají, po čase pak mizí úplně.

Depilace podpaží

Folikuly chloupků v podpaží se obvykle nachází velmi hluboko pod kůží. Proto je vhodné, aby byly chloupky při jejich odstraňování co nejdelší.

Depilace nohou

Depilace nohou může být provedena ve třech variantách. Jednak pouze lýtka, což obvykle netrvá déle než 45 minut. Další možností je odstranění chloupků nad kolena, tedy do ¾ nohou a trvá nejdéle hodinu. U varianty celých nohou, kdy jsou chloupky odstraněny kompletně na lýtkách i stehnech, je nutno počítat minimálně s hodinou. Časová náročnost se může lišit v závislosti na hustotě chloupků. Spolu s odstraňováním chloupků na nohách doporučujeme nechat si odstranit i chloupky na prstech u nohou a případně v tříslech.

Depilace rukou

Varianta odstranění chloupků pouze po lokty trvá okolo 45 minut. Depilace celých rukou zabere přibližně hodinu. Spolu s odstraňováním chloupků na rukou doporučujeme nechat si odstranit i chloupky na prstech u rukou a v podpaží.

Depilace horního rtu

Odstranění chloupků nad horním rtem pomocí cukrové pasty Sweet Epil je velmi efektivní. Šetrností přírodních složek je pleť jen minimálně podrážděna, velmi rychle se regeneruje a chloupky mizí na dalších 6 týdnů.

Obočí

Při depilaci obočí je nejprve jeho klenba vymodelována, a poté je upraveno do požadovaného tvaru. Výhoda v odstraňování obočí cukrovou pastou spočívá v tom, že jsou odstraněny i velice drobné a jemné chloupky, které pinzetou odstranit nelze. 

Odstranění chloupků v nosních a ušních dírkách  

Sweet Epil  je jediný z dostupných epilačních metod současnosti, který umožňuje díky
své šetrnosti též odstranění chloupků i na tak citlivých místech, jako jsou nosní či ušní dírky. Odstranění chloupků v nosních a ušních dírkách pomocí pasty Sweet Epil je velmi rychlým a praktickým řešením s dlouhotrvajícím efektem, vedoucí k zásadnímu úbytku chloupků.
 

Intimní depilace >>

 

Důležité informace

Před návštěvou Sweet Epil studia dbejte prosím o osobní hygienu. Pro efektivní odstranění chloupků  doporučujeme, aby nebyly kratší než 0,5 cm (což obnáší neholit cca. 10-12 dní). Zároveň by ale neměly být delší než 1 cm, protože nanášení cukrové pasty na dlouhé chloupky může nepříjemně tahat.

Otevřeno:
Po - Ne 9.00 - 21.00 hod.
I bez předchozího objednání

Sweet Epil
Vyšehradská 31, Praha 2 - Nové Město
+420 224 91 05 99, +420 774 67 00 67

Sweet Epil